İncelenmek üzere bu yazıyı rapor etmek istediğinizi onaylayın.


alkol bağımlılığının insan vücudundaki etkileri

alkol bağımlılığının insan vücudundaki etkileri konusu ile ilgili katkıda bulunarak soranzi puanı kazanabilir, ve hak ettiğiniz puanlar vasıtası ile sitemizin kullanıcılarımıza vadettiği benzersiz armağanlardan bir tanesini seçebilirsiniz.

“alkol bağımlılığının insan vücudundaki etkileri“ için buraya tıklayın!!

Facebookla giriş yaparak puanlama butonundan ödülünüzü şimdiden belirleyin!


alkol bağımlılığının insan vücudundaki etkileri Sitemizi ziyaret edenlerin detaylı yazılara pratik yoldan erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi düşüncesiyle kapsamlı çalışmalar hayata geçirdik. alkol bağımlılığının insan vücudundaki etkileri sayfamızı okurken önemi vurgulanan ipuçlarını incelemeyi ihmal etmeyin. İleride aradığınızda rahatlıkla sayfalarımıza erişebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan her sağlık bilgileri, ansiklopediler ve online data bankaları detaylı olarak araştırılarak sitemize eklenmiştir. Araştırma yapmış olduğunuz konu ile ilgili kapsamlı bilgi almak için aşağıdaki buttona tıklayarak ve eriştiğiniz sayfada, ilgili harfine tıklayarak bilgi almak arzu ettiğiniz hastalığı listemizden tıklayabilirsiniz. Tezimiz odur ki, total web siteleri içinde en fazla rahatsızlığa içerik oluşturan web sitesi biziz. Hasta olan herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Hastalık Belirtileri ve Nedenleri ile ilgili öğrenmeniz gerekenler

soranzi.com’da mevcut olan hastalık ünvanları ile ilgili bilgi etiketleri : Tedavi Fiyatları, Nedir, Neden Olur, Tehlikeli mi ?, Risk Faktörleri, Tedavisi, Tedavileri, Tedavi Yöntemleri, Muayenesi, Ameliyatı, Evreleri, Nedenleri, Sebepleri, Belirtileri
Sağlıklı Yaşam konularında her bir informasyonu ziyaretçilerimize vermeye devam ediyoruz. Sağlık bilgi bankamızda sizin öğrenmeyi arzuladığı her bir sağlık problemleri, ilaçlar, sağlık püf noktaları, yapılması icap edenler, araz nedenleri, belirtileri, risk faktörleri tehlikeli olup olmadığı, tedavi yöntemleri, operasyon durumları neler yapılması icap edeceği ve benzeri hayat kalitemizi ilgilendirecek, bizim gibilere yöntem gösteren her durumda insanlara en açık ve ince bilgileri sizlerle buluşturuyoruz. Buna ilaveten veri bankası arşivlerimizde, günün nöbetçi eczaneleri, bütün şehirlerdeki hekim ve hastaneri de tam bu halde ziyaretçilerimizle paylaştırıyoruz. Takip etmeniz icap eden çok kolay, soranzi.com’a dahil olduktan sonra, ilgili konulara sahip olan linkleri clickleyerek, talep ettiğiniz verilere basitçe ulaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz öneri ve bilgiler, bütün internetteki kaynaklar ile data bankaları incelenerek ortaya çıkarılmıştır Kesinlikle vurgulamak gerekir ki ; sitemizde sizlere sunulan tavsiyelerin kesin doğruluğunu hiçbir şekilde iddia etmiyoruz. Eğer ki şu anda ki durum ile bu hastalık hususunda bir rahatsızlık söz konusu ise ilk sırada konu ile bağlantılı bir hekime gözükmeniz gerekli olacaktır. Hekimlerin verdiği uygulamalar ve tedavi yolları doğrultusunda, icap edenleri hayata geçirmeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Portallarımızdaki öteki konu başlıklarından bazıları :

Dudak Kanseri Belirtileri ile Nedenleri : Belirtileri arasında, dudak kabuklanması, dudak derisi soyulduğunda dudağın kanaması, aylarca iyileşmeyen dudak yaraları sayılabilir. Dudaklarda beyazlaşmış, sert yaralar dikkat çeker. Bu kanser ilerlediğinde bu yaraların ebatları ve sertlikleri artar.

Verem (Tüberküloz Belirtileri) : Bu hastalığın belirtileri öksürük, kilo kaybı, göğüs ağrısı, ateş ve gece terlemeleridir. Bu öksürük haftalarca sürebilir ve kanlı balgam çıkartılabilir. Tedavisiz bırakılan hastalarının % 50′si beş yıl içinde ölecek ve diğerlerinin çoğu ciddi olarak güçsüzleşecektir. Bu hastalık öldürücüdür, fakat tedavi edilebilir.

Yumurtalık Kanseri Belirtileri ile Nedenleri: Erken tanının zorluğundan söz edilmişti. Kanser, şikayete yol açana kadar çok ilerlemiş olabilmektedir. Şişkinlik, gaz hissi, karnın alt yarısında rahatsızlık hissi, iştah azalması, veya tokluk hissi gibi şikayetler olabilir. Hazımsızlık, bulantı, kilo kaybı dikkati çekebilir. Büyümüş tümör komşu organlara bası yapıp, sık idrar yapma isteğine yol açabilir. Daha seyrek olarak hazneden kanama görülebilir. Karnın içinde sıvı birikmesi şişkinliğe, akciğer yaprakları arasında sıvı birikmesi ise nefes darlığına yol açabilir.

Dolama Belirtileri ile Sebepleri : Kütikül, su, sabun ve yaralanma sonucu zarar görebilir. Ellerin suyun içinde fazla kalması, kütikülü zayıflatır ve yumuşatır. Sabun ve deterjanlarla uzun süreli temas, yağını alarak sertleştirir ve çatlamasına yol açar. Bu nedenle, dolama en çok ev kadınlarında ve elleri sürekli su içinde olanlarda görülür.

Malign Melanomun Belirtileri ve Sebepleri: Deri muayenesi rutin doktor kontrolünün bir parçasıdır, ayrıca kişinin kendisi de derisini muayene edebilir. Benler çok sık görülen deri lezyonlarıdır, doğumda var olabilir veya sonradan ortaya çıkabilir. Bazı kişilerde displastik nevus veya atipik ben adı verilen anormal görünümlü ve çok sayıda benler olabilir. Bu kişilerin düzenli aralıklarla bir deri hastalıkları uzmanı tarafından kontrol edilmesi uygundur.

Sitemizde sunulan datalar güncel enformasyonlardır. Hafta Bazlı şekilde online bilgi bankaları izlenerek, gerekli güncellemeler yapılmaktadır.Uyarıları kaldırırsanız bir daha bu konuya kayıt olamazsınız. Email Uyarılarını Kaldırma işlemine devam etmek için onaylayın.


İlk Cevap Yazan Siz Olun!

Bu Soruya Cevap Verebilmek için Giriş Yapmalısınız

Hemen sorunu sor:

Soru sormak, yorum yapmak, puan ve hediyeler kazanmak için Giriş Yap

Hemen sorunu sor: